HOREKA Açıklama

 

Gusto Elektronik ve Gıda Pazarlama LTD ŞTİ, ev dışı kullanıma yönelik HOREKA (Hotel, Restoran ve Kafe) kanalında müşterilerine sıcak ve soğuk içecekler ve bunların hazırlanmasına yönelik girdi ve makinaları en uygun fiyatlarla ve en hızlı şekilde tedarik etme vizyonu ile hareket etmektedir. Gusto, Illy, Smit&Dorlas, Kahve Atölyesi gibi seçkin kahve markalarının; La Cimbali, Ascaso, Nouvo Simonelli, Mazzer, Astoria, Cunill ve Casadio gibi espresso kahve makinaların ve kahve değirmenlerinin; Fo ve Monin gibi sıcak ve soğuk içecek soslarının, şurupların ve meyve pürelerinin ve muhtelif aksesuarların tedarikini sağlamaktadır.

 

Hızlı, düşük maliyetli ve etkin ürün tedariki için yapmanız gereken tek şey sisteme “Bayi” olarak üye olmak ve bu suretle bir kullanıcı adı ve şifresi almaktır. bayi olarak sisteme kayıt yaptırmak için www.gusto.com.tr adresimizi kullanabilir ya da destek@gusto.com.tr mail adresine tercih ettiğiniz kullanıcı adı ve şifresini e posta göndererek, bayi olarak kaydınızın yapılmasını sağlayabilirsiniz. “Bayi” olarak sistemimize kayıtlı müşterilerimize alım hacmine göre muhtelif ıskontolar tanımlanmaktadır. Böylece HOREKA kanalımızda bayi olarak yer alarak yüzlerce ürün alternatifini size özel fiyatlarla değerlendirmeniz mümkün olacaktır.

 

HOREKA kanalımızdaki satışlar muhtelif kredi kartlarıyla 9 taksite kadar taksitlendirilebilmekte ve en güvenilir ödeme sistemleri kullanılmaktadır. Buna ilave olarak GUSTO satılan espresso makinaları ve kahve değirmenlerinde Türkiye distribütörü garantisine ilave olarak ürünün kullanım süresi boyunca teknik ve servis destek hizmeti sunmaktadır. Ücretsiz barista eğitimi de bu desteğin bir parçası olarak siz değerli müşterilerimizin istifadesine sunulmaktadır. 

 

www.gusto.com.tr HOREKA kanalı hakkında daha detaylı bilgi edinmek için 0850 346 57 16 numaralı kurumsal iletişim hattımızı kullanabilir ya da destek@gusto.com.tr adresine e posta gönderebilirsiniz.

 

Gusto size en yüksek kaliteyi en düşük fiyatlarla sunmaktan memnuniyet duyar...


QR kodu

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok